Sarp Apak oğlunu omuzlarında taşıdı! ‘Baba olmak güzel şey’

Sarp Apak ile Bengisu Uzunöz, Haziran 2017’de Barcelona’da evlenmişti. İkili, 2018 yılının eylül ayında ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşamıştı. Çift, oğluna Güney adını vermişti.

Sarp Apak, geçtiğimiz sene kalp yetersizliğine dikkat çekmek amacıyla Türk Kardiyoloji Derneği tarafından Ahmet Cömert Spor Salonu’nda düzenlenen ‘Kalp Yetersizliğine Blok, Hayata 3 Sayı!’ etkinliğine katılmıştı.

“EV ERKEĞİ OLMAK İSTİYORUM”

Ünlü oyuncu, eşi Bengisu Apak’ın Uraz Kaygılaroğlu’nun mekanında ‘Ek İş’ isimli stand-up gösterisi yaptığını duyurmuş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

Biz onun böyle bir yeteneği olduğunu biliyorduk. Hayatında hiç yapmamıştı. Zorla sahneye çıkardık ve seyirci de sevdi. Bengi çalışsın, ben ev erkeği olmak istiyorum. Evde oturup oyun konsolu oynayacağım.

AİLECE 23 NİSAN’I KUTLADILAR

Mutlu evlilikleri devam eden Sarp Apak ile Bengisu Uzunöz, önceki gün oğulları Güney ile birlikte 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Şişli’deki etkinliklerde kutladı.

Kutlamalara katıldıktan sonra Nişantaşı’nda güzel havanının tadını çıkarmak isteyen ikiliden Apak, yürümekten yorgun düşen oğlu Güney’i bir ara omuzlarına aldı.

“BEN HALİMDEN MEMNUNUM”

Omuzlarına aldığı oğlu ve kendilerine eşlik eden eşi ile bu şekilde yürüyerek objektiflere poz veren oyuncu, “Ailece kutlamalara katıldık, güzel geçti, şimdi de evimize gidiyoruz” dedi.

Apak, “Babalığın böyle zorlukları da oluyor değil mi?” sorusu üzerine gülerek “Ben halimden memnunum. Bunlar tatlı ve güzel zorluklar, baba olmak güzel şey” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x