MasterChef Türkiye’de Duygusal Anlar

MasterChef Türkiye’de jüri üyeliği Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’nın yaptığı yarışmacı seçmeleri devam ediyor. Yarışmada birçok talihsizlik yaşayan Sena’nın hayat hikayesi ise izleyenleri derinden etkiledi.

Sena, şeflere narenciye soslu somon sunmak isterken önce sosunu tabağa eklerken çift tadım yaptı, sonra da diğer sosunu içeride unuttu. Zaman kısıtlaması nedeniyle yeniden tabak hazırlamak zorunda kalan Sena, eksik sunum yapmak zorunda kaldı.

​​​​​​​

Tadımın ardından Sena, hayat hikayesini anlattı. Annesini 9 yaşındayken kaybettiğini ve bu travmatik olayı tek başına yaşadığını ifade etti. Babasının da annesiyle birlikte “öldüğünü” söyledi. Zorlu bir hayat geçirdiklerini ve her şeyi tırnaklarıyla kazıyarak kazandıklarını anlatan Sena, en büyük hayalinin annesinin gurur duyacağı bir aşçı olmak olduğunu söyledi.

​​​​​​​

Somer Şef’in “Babam öldü derken ruhsal olarak diyorsun galiba?” sorusuna Sena, üvey annesiyle yaşadıkları sorunlardan bahsetti. Babasının evlendikten sonra üvey annesiyle sorunlar yaşadıklarını ve evden ayrılmak zorunda kaldıklarını anlattı. Sena, bu zorluklara rağmen pes etmediğini ve hayallerini gerçekleştirmek için mücadele ettiğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x